Telefon +420 775 775 775
Zavolejte, radi Vám poradíme
Jak se k nám dostanete Jak k nám?
Bezbariérový přístup

Ředitel:

Jakub Pobořil
Jakub se po mnohaletém působení v managementu finanční skupiny Societé Générale, kde mimo jiné zakládal Hypocentrum Komerční banky, přesunul do neziskového sektoru kde vytvořil několik inovativních a úspěšných projektů (Auto pro invalidu a nonstop přepravu hendikepovaných "taxi" pro vozíčkáře), které přechází pod komplexní Centrum mobility o.p.s.. Má odpovědnost v oblasti příspěvků na mobilitu, převozu vozíčkářů, vyhledávání strategických partnerů, prodej produktů partnerů a řízení chodu celého Centra.

Správní rada:

Předseda správní rady:

Marek Nejedlý
Marek je investorem a specialistou v oblasti technického plánování a administrativy a řízení vozového parku. Po několikaletém působení ve dopravním sektoru a mnoha zahraničních stážích se rozhodl věnovat oblasti automobilového průmyslu u nás a svůj volný posvětit čas Centru mobility. Má na starosti propojení služeb v oblasti bazaru a servisu, právní problematiku, kontrolu kvality úprav, nákup vozu.

Členové správní rady:

Marko Stojanič
Marko spolu s Jakubem působil v managementu Société Générale, později přešel na specializované pozice do finanční skupiny Raiffeisenbank, kde působí dodnes. V Centru mobility má na starost rozvoj projektů, řízení lidských zdrojů a zajišťování finanční podpory od partnerů, sponzorů a dárců a jejich využití.


Jana Rákosníková
Jana společně s Jakubem pomáhají rozvíjet naší společnost. Je Jakubovým pomocníkem a podporou, je cestovatelem a zodpovědnou matkou. 

Kontaktní údaje

Centrum Mobility CZ, o.p.s.

IČ: 02610663, DIČ: CZ02610663

se sídlem Engelova 857,

Šeberov, 149 00

provozovna Třešňova 16, Praha 9

 

zapsaná v obchodním rejstříku u

Městského soudu v Praze v oddílu O,

vložce č. 1462

tel1.: +420 775 775 775
tel2.: +420 776 440 044
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Centrum Mobility o.p.s.